19 грудня – День святого Миколая

19 грудня – День святого Миколая.
За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм, і вчаться у святого бути милосердними, просячи міцного здоров’я для мами, тата і всієї родини, для наших воїнів-захисників кордонів України, а найбільше вони просять перемоги і миру в країні, і щоб наші воїни повернулись здорові додому.
Свято Миколая вчить нас робити подарунки іншим, дбати за ближніх та робити їм приємно.

Навіть за умов карантину День святого Миколая для діток з Легіон АТО все ж такі відбувся.
Розпочався святковий день з відвідування Музею науки Малої академії наук України. В музеї дітки відчули себе справжніми винахідниками, мали змогу весело та з користю провести час і дізнатись багато цікавого, а саме: змогли покататися на велосипеді з квадратними колесами; жбурнути м’яч для боулінгу просто в скло; спробувати на дотик та роздивитися в мікроскоп різні матерії; зібрати модель людського тіла; подивитися крізь окуляри, що перевертають зір; виміряти швидкість реакції на світло та звук; пограти із зоровими ілюзіями; роздивитися анатомічну будову черевної порожнини людини; спробувати відчути час та багато іншого.

Після музею в обід їх чекав візит до McDonald’s, який допоміг зробити цей день ще більш святковим, передавши діткам благодійні набори Хеппі Мілів. !

Чудовим завершенням святкового дня був візит до кінотеатру «Оскар», де дітки змогли переглянути український фентезійний фільм «Казку про старого мельника».

На жаль через карантинні обмеження ми не змогли зібратися усією нашою великою сім’єю, але невеликою групою нам це вдалося.

Величезне ДЯКУЄМО Музею науки Малої академії наук України, Компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд» та кінотеатру «Оскар»за здійснення маленьких мрій! Ви були нашими чарівниками та допомогли подарували радість дітям, зробити насправді цей день казковим та незабутнім.
ДЯКУЄМО за вашу активну соціальну позицію та підтримку родин наших воїнів.