“Вступ до кібербезпеки” ![]()
Курс з Cisco Networking Academy
з’явився як бонус для тих, хто подавався, але не пройшов на “Вступ до мереж” (конкурс був 10 людей на місце, тож 270 заявників не пройшло).Якщо Ви не подавали заявку, але дуже хочете взяти участь у цьому курсі – пишіть під постом або на сторінку, у відповідь отримаєте анкету.
Цей курс трохи відрізнятиметься від інших проєктів Veteranius:
Проте, як додаткова опція, як знайомство зі сферою, для старту в ІТ – хороший варіант.
https://www.facebook.com/veteranius/posts/199898541776077
Щасти!
